Hakkımızda

Okul gezilerinin eğitim sisteminin önemli bir parçası olduğunun bilincindeyiz. Talya Tur ailesi olarak bizler de okullarımızın verdiği önemin bilinciyle hareket ederek yıllardır bünyemizde okul gezileri düzenlemekteyiz. Uzun yıllardır bu sektörün içinde olan bir acente olarak uzman ekibimizle birlikte sizlerin beklentilerini çok iyi bilmekteyiz. Bölgelerinde tecrübeli rehberlerimiz ve okul müfredatına uygun araç ve programlarımız ile Antalya içi ve Antalya dışına çeşitli gezi programları düzenliyor ve öğrencilerimize farklı kültürel ve tarihi alanları gezdiriyoruz. Okulların müfredatlarını takip edip, öğrencilerimize öğretmenlerimiz eşliğinde derslerinde konu olan bölgeleri yerinde gösteriyoruz bu sayede öğrencilerimizi gezdirirken öğretiyor ve eğitimlerine katkı sağlıyoruz. Antalya içi ve Antalya dışında birçok okul ile çalışan Talya Tur ailesi olarak öğrencilere yönelik tur ve gezi programlarını yıllardır bu sektörde verdiğimiz hizmet kalitesinden ödün vermeden güven içinde gerçekleştirmeyi temel amaç sayıyoruz. Müdürlerimizle, gezi kulübü öğretmenlerimizle görüşmeler gerçekleştirip sonrasında talep edilen destinasyonlara yönelik programlarımızı sizlerle paylaşıyoruz. 

Öğrenci ve Okul Turları Tur organizasyonları için gezi tarihlerinizi belirleyip program detayları ve okul turları fiyatlarımız için  bizimle +90 242 237 64 97 numaralı telefonlardan iletişime geçmeniz yeterli.

 

Antalya okul turları    TURTALYA SEYAHAT İŞLETMELERİ TURİZM TİC. LTD. ŞTİ. ( HAS TALYA TUR TURİZM / A-13629 ) BELGELİDİR.